Kysytyimmät talouspuhujat

Puhujia yhteiskuntamme tilasta ja kilpailukyvystä!

Speakersforum on koonnut asiakkailleen valmiin ja tasokkaan short listin talouspuolen puhujista, joita suosittelemme korkeatasoisiin juhlatilaisuuksiin, joissa käsitellään yhteiskuntamme tilaa, kilpailukykyä ja tulevaisuutta!

Seuraavia puhujia olemme välittäneet menestyksellä vuosien 2013 - 2016 aikana:

Raimo Sailas ; http://www.speakersforum.fi/raimo.sailas
Juhana Vartiainen ; http://www.speakersforum.fi/juhana.vartiainen
Carl Haglund ; http://www.speakersforum.fi/carl.haglund
Olli Hietanen ; http://www.speakersforum.fi/olli.hietanen
Markku Wilenius; http://www.speakersforum.fi/markku.wilenius
Ilkka Halava ; http://www.speakersforum.fi/ilkka.halava
Alf Rehn ; http://www.speakersforum.fi/alf.rehn
Matti Apunen ; http://www.speakersforum.fi/matti.apunen
Esko Aho ; http://www.speakersforum.fi/esko.aho
Lauri Uotila ; http://www.speakersforum.fi/lauri.uotila
Roger Wessman ; http://www.speakersforum.fi/roger.wessman
Timo Tyrväinen ; http://www.speakersforum.fi/timo.tyrvainen
Anne Berner ; http://www.speakersforum.fi/anne.berner

Valikoivempia esiintyjiä & loistopuhujia ovat lisäksi:
Vesa Puttonen
Leena Mörttinen
Sixten Korkman
Bruce Oreck

Ideoimme mielellämme lisää, kun saamme tietää tilaisuuden luenteestasi tarkemmin eli esim. globalisaatio, ilmasto & energia, EU-, Venäjä- ja/tai Aasia-painotukset vaikuttavat varmuudella suosituksiimme ja ideoihimme!

Kysytyimmät talouspuhujat

Hae

Hae tapahtumaasi sopivia puhujia & juontajia. Käytä tarkennettua hakua, mikäli haluat tarkentaa hakukriteerejä.

Varaa puhuja

Tee varaus tai pyydä lisätietoa puhujista - saat ehdotukset jo samana työpäivänä!

Tapahtuman tiedot
1
Yhteystiedot
2

Varaa puhuja

Tee varaus tai pyydä lisätietoa puhujista - saat ehdotukset jo samana työpäivänä!

Tapahtuman tiedot
1
Yhteystiedot
2
$zopim(function() { });